Ohraňovací nástroje

Ohraňovací nástroje

ohranovaci nastroje 2Již 10 let v ČR zastupujeme předního italského výrobce ohraňovacích nástrojů EURAM. Dlouhodobá spolupráce s tímto výrobcem, oboustranně vstřícný přístup, velmi zajímavé ceny, kvalitní produkce a dobrá technická podpora se odráží ve spokojenosti našich zákazníků.

Výrobce EURAM působí v oblasti výroby a prodeje nástroje pro ohraňovací lisy již několik desetiletí. Své nástroje prodává ve více jak 60ti zemích po celém světě. V České republice je již deset let zastoupena právě naší firmou TOOLSCZ.

Hlavními výhodami tohoto výrobce je vynikající poměr cena/kvalita (dlouhodobě nabízíme nejnižší ceny ohraňovacích nástrojů v České republice a na Slovensku), široká škála nabízených ohraňovacích nástrojů, jejich rychlá dostupnost a v neposlední řadě poskytování kvalitní technické podpory našim zákazníkům.

Všechny ohraňovací nástroje jsou vyráběny z kvalitních materiálů, jsou broušené a povrchově kalené

Většina nástrojů je vyráběna z odolného materiálu 42CrMO4, který zaručuje několikaletou životnost. Ohraňovací nástroje jsou povrchově kalené na hodnotu 53-60 HRC do hloubky několika mm. Méně náročné nástroje jsou vyráběny z materiálu C55, jsou také broušené a povrchově kalené na hodnotu až 52 HRC.

Kromě standardních přímých a vyhnutých nástrojů nabízíme také lemovací ohraňovací nástroje, rádiusové nástroje, ohraňovací nástroje na Z ohyby atd.
Pokud zákazník nenalezne v našem katalogu vhodný nástroj pro svoji výrobu, stačí nám zaslat výkres požadovaného ohybu a my společně s výrobcem vytipujeme vhodné nástroje, případně navrhneme výrobu speciálních ohraňovacích nástrojů.

PRO SPECIFIKACI POPTÁVANÝCH OHRAŇOVACÍCH NÁSTROJŮ VYUŽIJTE PŘILOŽENÉHO KATALOGU. PDF

Přesnost při výrobě nástrojů umožňuje mj. doplnění nového nástroje do starší používané sady, čímž se zákazník vyhne nákupu celé nové sady nástrojů. Precizní výroba se odráží také v naprosto minimálním počtu reklamací od našich zákazníků.

Všechny ohraňovací nástroje se vyrábí v délkách 835 mm, 415 mm nebo 835 mm dělená sada. Tato sada je dělená na 9 segmentů a je možné zakoupit pouze celou sadu jako komplet. Přesné dělení nástrojů naleznete v našem katalogu. Výrobce Euram je samozřejmě schopen nadělit ohraňovací nástroje dle konkrétního přání zákazníka.

Kromě bezkonkurenčních cen, které jsou dlouhodobě nejnižší v České republice a na Slovensku, se snažíme dodržet krátké dodací termíny. Většinu katalogových nástrojů doručíme zákazníkovi do 5 pracovních dnů od objednávky. Svozové kamiony odjíždí z Itálie pravidelně každé úterý a pátek, abychom byli schopni co nejvíce snížit čekací dobu na objednané nástroje.

Top

Potřebujete nové ohraňovací nástroje? Volejte +420 737474945

Poradíme Vám s jakýmkoliv dotazem ohledně nástrojů pro Váš ohraňovací lis