Ohraňovací lisy

Ohraňovací lisy

Ohraňovací lisyV České republice a na Slovensku zastupujeme výrobce ohraňovacích lisů značky HACO. Mateřská firma sídlí v Belgii, nicméně výroba probíhá již přes 50 let na Slovensku v Liptovském Mikuláši. 50tileté zkušenosti s výrobou tvářecích strojů řadí HACO mezi světovou špičku v tomto oboru.

Ohraňovací lisy HACO nabízí jedinečný poměr kvality slovenské výroby a ceny stroje.

Tradice výrobce HACO a Liptovské Strojárny Plus a.s. přináší optimální hodnotu pro všechny společnosti pracující s plechem. Technologické řešení zavedené evropské firmy HACO a precizní slovenská práce dává základní předpoklady výrobkům, které splňují veškeré technické, stejně jako finanční požadavky kladené na strojírenskou výrobu v České republice a na Slovensku.

Dlouhodobé zkušenosti z prodeje ohraňovacích lisů a tabulových nůžek dokážeme zúročit ve prospěch našich zákazníků, kteří upřednostní kvalitní slovenský ohraňovací lis před méně kvalitními výrobky z Turecka nebo Číny.

Základní řadu tvoří CNC ohraňovací lisy typ Synchromaster,

který se vyznačuje vysokou užitnou hodnotou a uživatelsky jednoduchým ovládáním s barevnou grafikou, vysokým standardem a bohatým volitelným příslušenstvím. Řada Synchromaster jsou CNC řízené ohraňovací lisy s 2D grafickým řídícím systémem, který umožňuje řídit 4 osy (Y1, Y2, X, R). Tento ohraňovací lis je po mechanické stránce shodný s řadou Euromaster a jeho přesnost je srovnatelná s plně CNC řízenými ohraňovacími lisy (možnost ovládání až 9 os). Jediným rozdílem mezi těmito stroji je možnost zařazení do tandemu, kterou ohraňovací lisy Synchromaster nemají.

Řada Euromaster jsou plně CNC řízené ohraňovací lisy s grafickým řízením, možností ovládání až 9 os, interaktivním způsobem programování a bombírovacím stolem již v základním provedení.
Další výhodou oproti výrobcům z východu je zajištění kvalitního servisu na HACO ohraňovací lis. Naši servisní technici pracují v oboru servisování ohraňovacích lisů již více jak 20 let. Drobné poruchy dokážou vyřešit po telefonu, složitější případy vyřeší servisní zásah přímo u zákazníka.

Další obrovskou výhodou oproti konkurenci je dostupnost náhradních dílů na ohraňovací lisy. Většina náhradních dílů je skladem na Slovensku, tzn. zákazník není nucen odstavit svůj ohraňovací lis na dlouhou dobu. Pokud není potřebný náhradní díl na skladě, lze jej „vytáhnout“ přímo z výrobní linky a dodat k zákazníkovi během několika málo hodin.

V případě zájmu o cenovou nabídku na nový ohraňovací lis navštivte webovou prezentaci HACO, kde naleznete kompletní technické informace a parametry. HACO nabízí také hydraulické tabulové nůžky již přes 50 let a patří k nejprodávanějším strojům v České republice a na Slovensku.

Nově prodáváme vysekávací nástroje od italského výrobce vysekávacích nástrojů MATRIX. Vysekávací nástroje MATRIX patří mezi světovou špičku. 

Top

Potřebujete nové ohraňovací nástroje? Volejte +420 737474945

Poradíme Vám s jakýmkoliv dotazem ohledně nástrojů pro Váš ohraňovací lis